מאמנת אישית

מאמנת אישית

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

אימון אישי הוא למעשה תהליך של שותפות בין מאמנת אישית ומתאמן או מתאמנת. תהליך קצר יחסית של 12 פגישות, המתמקד בעיקר בהווה ובעתיד. תהליך קצר וממוקד להשגת שינוי משמעותי.

באימון אישי בתחילת התהליך מגדירים מטרות ברורות וממוקדות, ובכל פגישה בוחרים פעולה חדשה שמקרבת אותנו להשגת היעדים להצלחה במסגרת זמן קצובה.

אימון אישי לפי הפדרצייה הבינלאומית לאימון (ICF):  “שותפות עם לקוחות בתהליך מעורר מחשבה ויצירתי, אשר מעוררת אותם על מנת למקסם את הפוטנציאל האישי והמקצועי שלהם.

תהליך האימון עוזר ללקוחות להגדיר ולהשיג מטרות אישיות ומקצועיות במהירות רבה יותר ובקלות רבה יותר מאשר ניתן היה אחרת.”

תפקיד מאמנת אישית הוא למעשה להאיר, להדריך ולעודד את המתאמן או המתאמנת להגשים את היעדים והשאיפות שלו/ה. יחד עם המתאמן או המתאמנת נברר מהם הפחדים והחסמים אשר תוקעים ומעכבים אותנו ומונעים מאיתנו הגשמה עצמית. נברר גם יחד מהם החוזקות, המשאבים והכישורים שכבר קיימים בנו שאנו יכולים ורוצים לפתח ויכולים לסייע לנו בהגשמת היעדים והמטרות.

תהליך הקואצ'ינג

כולנו עוברים רגעים של קושי וקונפליקטים בחיים.. נכון, לפעמים לא פשוט לבקש עזרה או להתייעץ, ואולי נדמה שאפשר להמשיך גם ככה כי כבר רגילים.. עובד לכם? תשאירו, אבל אם עושים הרבה ולא מגיעים לתוצאה הרצויה, לבקש עזרה או להתייעץ אינם סימנים של כישלון אלא דווקא של תעוזה ולקיחת אחריות על מסלול חיינו.

אימון אישי הוא מרענן, מעלה אנרגיה ומספק לנו היכרות טובה יותר עם עצמנו. לעיתים מגיע רגע שאנו מרגישים רצון אמיתי לעשות שינוי בחיינו, ומוכנים לנקוט פעולה לשם כך ולקבל עזרה והכוונה.

קואצ'ינג מבוסס על הידיעה והנחת היסוד שלכל אדם האחריות הבלעדית לאיכות חייו, מכאן שהצבת יעדים ומטרות היא נהדרת, אולם לבדה היא אינה מספיקה, יש צורך לנקוט פעולה יזומה בכדי להגיע אליהם. אין צורך בפעולות גדולות ובומבסטיות, גם פעולות קטנות מובילות לתוצאות משמעותיות. השינוי הוא אישי ומתחיל מבפנים.

תהליך הקואצ'ינג

 

מאמנת אישית לחיים

בשונה מטיפול פסיכולוגי, מאמנת אישית ותהליך הקואצ'ינג מתמקדים בהווה ובעתיד, עם דגש על פעולה והצבת יעדים, ופחות בחקר העבר. תפקיד מאמנת אישית הוא לא כיועצת או מישהי שיודעת מה נכון יותר ומה לא, אלא תפקידה להאיר חלקים ודפוסים שונים ולתמוך בהגשמת היעדים שהמתאמן מציב.

ביחד עם מאמנת אישית נברר מהם הפחדים, הדפוסים ודרכי הפעולות האוטומטיות שמרכיבות את תפיסת המציאות שלנו. למעשה המציאות החיצונית משמשת כהשתקפות של העולם הפנימי שלנו, ואנחנו יכולים להשפיע עליה באמצעות הכוונה שלנו.
זה דורש עבודה קשה ורצון, אך באמצעות המרחב הבטוח באימון וההכוונה של המאמנת האישית אתם לא לבד בתהליך, וישנה עזרה אשר מכוונת ותומכת.

מאמנת אישית לחיים

 

מאמנת אישית לנשים

הנושאים שמעסיקים ומטרידים נשים לא תמיד שונים מהנושאים שמעסיקים ומטרידים גברים. אולם סדרי העדיפויות והמשקל שנשים נותנות לפרמטרים בחייהן יכולים להיות שונים.

נושאים אשר ניתן לעסוק בהם באימון אישי לנשים –  שילוב קריירה ואמהות,  קושי במציאת בן זוג, "תסמונת הקן המתרוקן", רצון לשינוי קריירה בפרק ב' או לחזור לשוק העבודה ועוד.

אםם את מרגישה קושי, תקיעות, או דעיכה של הניצוץ שפעם היה, את מוזמנת לאימון אישי איתי יחד נעזור לך למצוא את המגדלור ולהדליק את הניצוץ מחדש.

מאמנת אישית לנשים

 

אורית גולן מאמנת אישית

אורית גולן – מאמנת אישית (קואצ'רית) בשיטת "מכון אדלר", מגשרת, מנחת קבוצות, מטפלת בשיטת התמקדות. חרטתי על דגלי לראות כל אדם באשר הוא, להיות זו שיוכלו להתייעץ איתה כשחשים צורך, זו שרואה את האחר. אני מאמינה שבחיים מגיעים לצמתים. חלקם מסוכנים, בחלקם לא ברור לאן להמשיך, אולם בידינו תמיד עומדת הבחירה. נעתי על כל מגוון קשת הרגשות במהלך השנים, ואני מאמינה שיש בי את מלוא ההבנה והאמפתיה לצד אסרטיביות שלא תאפשר לכם לוותר לעצמכם.

מאמנת אישית

מאמרים נוספים

אימון אישי לזוגיות
אימון אישי

אימון אישי לזוגיות

אין ספור שירים, סיפורים  וסרטים נעשו על זוגיות ואהבה, ואין ספק שזה אחד הנושאים העיקריים שמעסיקים את האנושות. זה אחד הסיפורים העתיקים ביותר, ובהחלט גם

אימון אישי לחיים
אימון אישי

אימון אישי לחיים

אימון אישי לחיים אימון אישי הוא תהליך ממוקד ומהיר אשר מאפשר למתאמן/ת לבנות תכנית פעולה אפקטיבית, תוך הקשבה לערכים, למשאבים ולחשיבה האישית (התפיסה הסובייקטיבית), בשילוב

פנו אלי לפרטים

השאירו פרטים ואשלח לכם טיפים נוספים

גלילה למעלה
דילוג לתוכן